Tvorba webových stránok

Tvorba základných stránok

Zmyslom Nadácie LEDka je poskytovať neziskovému sektoru IT služby, ktoré svojou dostupnosťou možno označiť za dobročinné. Ak patríte do tejto skupiny, vytvoríme pre vás základnú webstránku zadarmo.

Základná webstránka je postavená na redakčnom systéme WordPress a jeho základnej šablóne, pričom obsahuje do 5 podstránok. Podmienkou je objednať si spolu s implementáciou webstránky aj technickú údržbu s viazanosťou 2 roky.

Tvorba webových stránok na mieru

Pokiaľ potrebujete, aby váš web obsahoval viac ako 5 stránok, samozrejme ponúkame aj tvorbu webu na zákazku. Či už sa jedná o tvorbu originálneho grafického návrhu dizajnérom, tvorbu komplexného webu, alebo internetového obchodu, radi naplníme vaše predstavy. Kontaktujte nás a určite sa dohodneme.

Údržba webových stránok

Častým problémom malých webstránok pre cirkvi, neziskovky a kultúrny sektor je slabá až nulová technická a obsahová údržba. Kvôli tomu webstránka v priebehu krátkej doby stratí návštevnosť, neupgraduje sa, kvôli čomu sa stáva ľahkým terčom pre hackerov. Preto by ponuka Nadácie LEDka nemohla byť kompletná a koncepčná bez technickej údržby. Za veľmi priateľskú sumu 25€ mesačne sa postaráme o pravidelné upgradovanie všetkých súčastí systému, zálohovanie, monitoring rýchlosti, bezpečnosti a ďalšie malé vylepšenia.

Ohľadom tvorby obsahu na stránku vyznávame filozofiu, že obsah majú na stránku pridávať ľudia, ktorí ho tvoria. Majú zväčša najlepšiu motiváciu to robiť a odstránením zbytočných medzičlánkov v pridávaní obsahu sa zvyšuje efektivita pridávania obsahu, z čoho profituje celý web. Tvoríme webstránky na redakčnom systéme WordPress, aby potenciálne každý záujemca z vašej organizácie, sa mohol podieľať na tvorbe a pridávaní obsahu cez používateľské rozhranie. Ku redakčnému systému ponúkame aj školenia pre používateľov.